400MXG150MEFCSN20X40
MFR.Part #
400MXG150MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C3722916
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.13A@120Hz 10mm 150uF 20mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS