400SXG120MEFC20X40
MFR.Part #
400SXG120MEFC20X40
JLCPCB Part #
C1603287
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 20mm 400V 40mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS