450MXG150MEFCSN20X40
MFR.Part #
450MXG150MEFCSN20X40
JLCPCB Part #
C3724791
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 20mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS