400LLE3.3MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
400LLE3.3MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C1594583
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 15000hrs@105℃ 3.3uF 400V 47mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS