400LXW120MEFR14.5X40
MFR.Part #
400LXW120MEFR14.5X40
JLCPCB Part #
C5114980
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 14.5mm 400V 40mm 7.5mm 890mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS