400LSU8200M90X141
MFR.Part #
400LSU8200M90X141
JLCPCB Part #
C1618270
Package
Bolt,D90xL141mm
Description
-25℃~+85℃ 141mm 31.4mm 400V 5000hrs@85℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL141mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS