315USC390MEFCSN30X30
MFR.Part #
315USC390MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1607547
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.01A@10kHz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 315V 390uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS