400LSU12000MNB90X191
MFR.Part #
400LSU12000MNB90X191
JLCPCB Part #
C3813493
Package
Bolt,D90xL191mm
Description
-25℃~+85℃ 12000uF 191mm 31.4mm 31.5A@120Hz 400V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL191mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS