E36D400LPN323UEA5U
MFR.Part #
E36D400LPN323UEA5U
JLCPCB Part #
C5629142
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 31.8mm 32000uF 40V 76.2mm 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS