450HXH390MEPASN30X40
MFR.Part #
450HXH390MEPASN30X40
JLCPCB Part #
C20345158
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.814A@10kHz 30mm 390uF 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS