35YXJ2200MFFC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35YXJ2200MFFC16X25
JLCPCB Part #
C338599
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 2200uF 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS