200USC1800MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200USC1800MEFC30X50
JLCPCB Part #
C3722579
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1800uF 200V 3000hrs@85℃ 30mm 4.6A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS