400LSU10000MNB90X151
MFR.Part #
400LSU10000MNB90X151
JLCPCB Part #
C1587998
Package
Bolt,D90xL151mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 151mm 31.4mm 39.06A@10kHz 400V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL151mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS