400LSQ1000MEFC36X118
MFR.Part #
400LSQ1000MEFC36X118
JLCPCB Part #
C7014919
Package
Bolt,D36xL118mm
Description
1000uF 118mm 36mm 400V ±20% 螺栓,D36xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS