80LSQ12000MEFC36X118
MFR.Part #
80LSQ12000MEFC36X118
JLCPCB Part #
C1614606
Package
Bolt,D36xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 12.7mm 12000uF 3000hrs@85℃ 36mm 5.94A@10kHz 80V ±20% 螺栓,D36xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS