63YXF330MEFC12.5X20
MFR.Part #
63YXF330MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1600010
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 160mΩ 20mm 330uF 462mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS