EKMS161VSN272MA40S
MFR.Part #
EKMS161VSN272MA40S
JLCPCB Part #
C1615364
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.67A@120Hz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS