220VXG1500MEFC30X50
MFR.Part #
220VXG1500MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1615903
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 1500uF 220V 30mm 4.515A@10kHz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS