450HXC270MEFCSN35X35
MFR.Part #
450HXC270MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1612144
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 2000hrs@105℃ 270uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS