25MXC22000MEFC25X50
MFR.Part #
25MXC22000MEFC25X50
JLCPCB Part #
C6993420
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22000uF 25V 25mm 3000hrs@105℃ 4.04A@120Hz 50mm ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors