400HXC270MEFCSN30X40
MFR.Part #
400HXC270MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C3721223
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.1A@120Hz 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS