250LLE10MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250LLE10MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C5114602
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 12.5mm 15000hrs@105℃ 250V 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS