160LLE5.6MEFCT16.3X11
MFR.Part #
160LLE5.6MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1592987
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 160V 5.6uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS