100ZLH18MEFCT16.3X11
MFR.Part #
100ZLH18MEFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C1593442
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 18uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS