10ZLG680MEFCT810X12.5
MFR.Part #
10ZLG680MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1594223
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 12.5mm 27mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 680uF 786.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS