350HFG2700MBN45X100
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
350HFG2700MBN45X100
JLCPCB Part #
C1586730
Package
Plugin,D45xL100mm
Description
-25℃~+105℃ 100mm 22.5mm 2700uF 350V 45mm 5000hrs@105℃ 6.43A@120Hz ±20% 插件,D45xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS