400CFX33MEFCGC16X25
MFR.Part #
400CFX33MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1599381
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 25mm 320mA@120Hz 33uF 400V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS