200MXC1000MEFC35X30
MFR.Part #
200MXC1000MEFC35X30
JLCPCB Part #
C6074118
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% Plugin,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors