450MXG470MEFCSN35X40
MFR.Part #
450MXG470MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1581700
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS