420USC470MEFCSN30X45
MFR.Part #
420USC470MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1611393
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.5A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 420V 45mm 470uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS