35ZLQ1000MEFC12.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35ZLQ1000MEFC12.5X20
JLCPCB Part #
C1581352
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.614A@120Hz 1000uF 12.5mm 16mΩ 20mm 35V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS