180MXC680MEFC30X25
MFR.Part #
180MXC680MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1605700
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2.325A@10kHz 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors