200BXC68MEFCG412.5X25
MFR.Part #
200BXC68MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1668476
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 200V 25mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS