6.3ML47MEFC4X7
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
6.3ML47MEFC4X7
JLCPCB Part #
C473210
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 47mA@120Hz 47uF 4mm 5000hrs@105℃ 6.3V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS