35YXH1200MEFC12.5X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35YXH1200MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C5114835
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.59A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 1200uF 30mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS