35LSQ150000MEFC64X99
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35LSQ150000MEFC64X99
JLCPCB Part #
C1617861
Package
Bolt,D64xL99mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15F 15.768A@10kHz 28.2mm 3000hrs@85℃ 35V 64mm 99mm ±20% 螺栓,D64xL99mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS