35YXH1800MEFC12.5X40
MFR.Part #
35YXH1800MEFC12.5X40
JLCPCB Part #
C1599201
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1800uF 3.35A@100kHz 35V 40mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS