35YXS1500MEFC12.5X30
MFR.Part #
35YXS1500MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C5114847
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.728A@120Hz 12.5mm 1500uF 30mm 35V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS