35YK33M5X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35YK33M5X11
JLCPCB Part #
C1591881
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 110mA@120Hz 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 33uF 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS