10VXG33000MEFC35X35
MFR.Part #
10VXG33000MEFC35X35
JLCPCB Part #
C1608241
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+150℃ 10V 10mm 3.49A@120Hz 33000uF 35mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS