250USG1800MEFC35X45
MFR.Part #
250USG1800MEFC35X45
JLCPCB Part #
C3722046
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1800uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 4.55A@120Hz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS