63ZLH150MEFCTA8X20
MFR.Part #
63ZLH150MEFCTA8X20
JLCPCB Part #
C1595475
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 120mΩ 150uF 20mm 430.5mA@120Hz 63V 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS