LGN2W181MELB30
MFR.Part #
LGN2W181MELB30
JLCPCB Part #
C1581893
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V 870mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS