220MXG820MEFCSN30X30
MFR.Part #
220MXG820MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1137084
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 220V 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS