381LX181M350K022
MFR.Part #
381LX181M350K022
JLCPCB Part #
C19544824
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.105Ω@120Hz 1.3A@20kHz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 350V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS