35USG8200MEFCSN22X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35USG8200MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1588615
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3.47A@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 40mm 8200uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS