10PX22000MEFC18X35.5
MFR.Part #
10PX22000MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C1604863
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 18mm 2.18A@120Hz 2000hrs@105℃ 22000uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS