SLP681M160A7P3
MFR.Part #
SLP681M160A7P3
JLCPCB Part #
C2621285
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 22mm 293mΩ 3000hrs@105℃ 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS