180MXG820MEFCSN22X40
MFR.Part #
180MXG820MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1498653
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 2.27A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS