200BXC33MEFCT810X20
MFR.Part #
200BXC33MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1596403
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 200V 20mm 33uF 5mm 650mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS